Polskie Radio NL - Stevensweert
Polskie Radio w Holandii
Ostrzegam! Omijajcie szerokim łukiem Polskie Radio NL. Jest to rozgłośnia radiowa stworzona dla Polaków mieszkających w Holandii. Założyła je nijaka Katarzyna Rusek. Prawdziwe jednak jej nazwisko to KAtarzyna Dorota Buch. Jest Ona poszukiwana listem gończym w Polsce. Nie wiem za co, ale na liście gończym widnieje artykuł mówiący o tym że podejrzewana jest o przestępstwo finansowe. Ja osobiście zostałem przez nią oszukany w ten sposób, że nie wypłaciła mi wynagrodzenia. w moim przypadku chodzi o 1400 zł, ale innym pracownikom nie wypłaciła i nie którym już powiedziała otwarcie, że nigdy nie wypłaci kilku tysięcy złotych. Łącznie około 10 tysięcy złotych.
Ta kobieta kłamie w zaparte prosto w oczy i nie cofnie się przed niczym, żeby Cię wyru****
Ma też jak widać niejasną przeszłość i bardzo jej zależy żeby ją ukryć bo nikt z kim rozmawiałem nie wie co robiła ona chociażby 2 lata temu. Słyszałem też plotki że miała jakiś zakład fryzjerski, do którego pewnego dnia wjechała policja i go zamknęła. Podobno za narkotyki.
Pewnie dlatego postanowiła ukrywać się pod innym nazwiskiem, choć ( nie wiem jak teraz ) do niedawna nie miała żadnego dokumentu z nazwiskiem Rusek, bo cały czas nazywała się Buch, a mimo to wszędzie przedstawiała się jako Katarzyna Rusek ( ponad rok ).
Ta kobieta kłamie, oszukuję, wykorzystuję, wyzyskuję, nakłania do podejmowania nie korzystnych decyzji z absolutnie pełną premedytacją. Powinna gnić w więzieniu!!!!!


  PRZEJDŹ NA FORUM