Polskie Radio NL - Stevensweert
Polskie Radio w Holandii
Otóż… Ani żadnej sprawy, a jak nie omieszkam się domyślać także poinformowania o tym adwokata nie ma, nie było i nie będzie. Jeżeli chodzi o mnie to nic nie zgodnego z prawem nie zrobiłem. Poinformowałem was na tej stronie internetowej o faktach. Bez przekłamania, bez przerysowania. Katarzyna Rusek/Buch jest poszukiwana listem gończym za sprawę nie związaną z oszustwem mnie i innych osób, które znam. Mało tego teraz straszy mnie i innych policją i sądem. Za co pytam?! Za przestrzeganie innych przed skrajnie… podkreślam S K R A J N I E !! wyrachowaną oszustką?! Nawet teraz wymyśla takie bzdury jak wyżej czytacie… Katarzyno! Pytanie do Ciebie… Czy Ty na naprawdę masz ludzi za głąbów????
Piszesz, że każdy popełnia błędy, nikt nie jest święty itd. Dlatego jesteś poszukiwana. Ale teraz się zmieniłaś tak? I już błędów nie popełniasz? To dlaczego znowu, a właściwie nadal oszukujesz ludzi???
Już nawet nie mam siły opisywać wszystkiego na nowo potwierdzając to dobitnymi dowodami. Choć może kiedyś znajdę więcej czasu i faktycznie usiądę i opisze wszystko krok po kroku załączając ksera. Ciekawe co wtedy napisz Katarzyno?! Jak się wtedy wytłumaczysz? Cóż za niesamowitą Historie znów wymyślisz?
Śmieszne… osoba która jest po uszy w łajnie straszy Policją i sądem podczas gdy sama jest poszukiwana…
I te wytłumaczenia…. Cyt. „A list Gonczy w Mojej sprawie byl procedura z ktorej jestem dumna i nie mam powodu do wstydu lecz do dumy .Procedura zdjecia go z portalu trwa tyle ile musi trwac”
To trzeba mieć tupet żeby uważać ludzi aż za tak głupich.
Dla wszelkich niedowiarków: KOMENDA GŁÓWNA POLICJI
ul. Puławska 148/150,
02-514 WARSZAWA

telefon: +48 22 6210251

Zadzwońcie i dowiedzcie się czy istnieje możliwość, że osoba którą nie powinna być poszukiwana listem jest poszukiwana, czy ktoś jest poszukiwana listem gończym z jakieś błahej przyczyny, jak często zdarza się że osoba poszukiwana przez dłuższy czas jest nie winna? Takich informacji wam udzielą jeśli zapytacie. Bardziej szczegółowych – dotyczących bezpośrednio osoby oczywiście nie, ale zadzwonić możecie.
Chyba, że komenda główna Policji wydaję się wam mało rzetelną instytucją to wtedy możecie dalej słuchać desperackich i żenujących tłumaczeń Katarzyny Rusek/Buch


  PRZEJDŹ NA FORUM