Polskie Radio NL - Stevensweert
Polskie Radio w Holandii
Widzę, że Pan "doradca" wyrzucił po za swoją świadomość najważniejszą rzecz.
Owe "szkalowania" i "pomówienia" nie są czymś takim tylko są faktami! Na wszystko są dowody i przynajmniej kilku jak nie kilkunastu świadków. Chyba że zaraz mi napiszesz, że wszyscy dziennikarze powinni siedzieć we więzieniu, bo piszą o faktach, liczbach i wypowiedziach poszkodowanych osób. Ja w sieci nie napisałem nic, co było by nie zgodne z prawem!
Nadziwić nie mogę się jaki to trzeba mieć tupet, żeby wiedząc że jest się winnym w 100 % grozić innym osobom i to jeszcze samym poszkodowanym, prawem, sądem, policją czy czymkolwiek w tym stylu.

Także jeśli mogę dać Ci rade na koniec, powiedz właścicielom radia żeby poszukali dobrego adwokata, bo ten którego mają aktualnie nie radzi sobie najlepiej ( z drugiej strony - dowody są zbyt mocne )
Ja natomiast na swojego nie wydam ani złotówki, bo dostane go z urzędu i choćby był totalna nogą w swojej dziedzinie i miał ledwie parę miesięcy doświadczenia to wybronią mnie z rzekomych zarzutów jeśli można to tak w ogóle nazwać same dowody i świadkowie.

Pozostaję mi się tylko uśmiechnąć i życzyć dobrej nocy czytelnikom powyższych postów, a także tym którzy już niebawem będą bić się w pierś, jak można było być takim naiwnym.
Ale spoko. Też to przerobiłem, też stałem za nimi murem tak jak Ty "doradca".
Nic nie mów... przemyśl to sobie i poskładaj fakty do kupy. Jak taki jesteś specjalista od internetu to wiele czasu Ci to nie zajmie.  PRZEJDŹ NA FORUM