Polskie Radio NL - Stevensweert
Polskie Radio w Holandii
Ma też jak widać niejasną przeszłość i bardzo jej zależy żeby ją ukryć bo nikt z kim rozmawiałem nie wie co robiła ona chociażby 2 lata temu. Słyszałem też plotki że miała jakiś zakład fryzjerski, do którego pewnego dnia wjechała policja i go zamknęła. Podobno za narkotyki. .......to twoj cytat.
Mam nadzieje ze ty rowniez niezle sobie radzisz z internetem i wyszukanie tobie artykulu ktory przewiduje odpowiednia kare za publikowanie nieprawdziwych informacji w srodkach masowego przekazu dotyczacych osob lub firm,na skutek czego na dodatek dana komorka spoleczna poniosla koszta nie zawsze finansowe...
Na koniec tylko przypomne ci ze istnieja odpowiednie komorki zajmujace sie roztrzyganiem takich wlasnie spraw.Jesli uwazales ze zostales oszukany lub ktos sprawil iz poniosles takie lub inne koszta ,trzeba bylo udac sie do odpowiednich instancji a nie roztrzygac tego na wlasna reke.Chyba zdajesz sobie sprawe ile bledow na poczatku popelniles...bledow ktorych nie jestes teraz w stanie wymazac i cofnac ,bo mam wrarzenie czytajac twoj ostatni komentarz ze teraz dopiero zdajesz sobie z tego sprawe.Szkoda ze nie zaczales tego analizowac zanim podjeles walke ktora ma nawet swoja nazwe.Na koniec przytocze ci jej definicje.
.
.
.
.
Samosąd, lincz (ang. lynch, od nazwiska sędziego Charlesa Lyncha z Wirginii w USA) – wymierzenie lub wykonanie kary przez osobę nieuprawnioną, np. wykonanie kary śmierci przez tłum krótko po wzbudzającym silne emocje zdarzeniu,badz wlasnorecznie w jakikolwiek sposob wymierzanie drugiej osobie kary za jej popelnione czyny...

Mam nadzieje ze mimo tego moge pozwolic sobie zyczyc ci spokojnej nocy i pewnego jutra,choc zdajemy sobie chyba oboje sprawe z tego ze to lekka ironia z mojej strony.


  PRZEJDŹ NA FORUM