PPHU "ARKUSZ" 32-070 Czernichów 346 (Kraków)
introligatornia, oszustwo i wyzysk
    tabaza pisze:

    Praca po 12 godzin, cały czas na stojaco,na zimnym betonie w nieogrzewanej hali, dwie 15 min przerwy, dojazd do pracy 2 godziny. Wymóg przyjazdu na 6 rano gdzie niczym sie nie można na tę wieś dostać.


Pani A po jakie 12 godz. Napewno nie umnie. Przez 3 dni może była pani 12godz. A o ciężkiej pracy informowałem Panią wcześniej.
Praca na introligatorni nie jest lekka. Niestety ciepłego betonu jeszcze niekt nie wynalażł A hala jest ogrzewana. 2 przerwy po 15 min.
Tak oczywiście.Zupełnie zgodne z kodeksem Pracy. Dojazd do pracy 2 godz.???? Wiedziała Panie gdzie jest firma. jak sie ma słabą orjętacje......... Wymóg na 6 rano. Tak dokładnie na 6.15 rozumiem ze to był środek nocy dla Pani. A wieś Tak ale to też Pani wiedziała. Szanowna Pani A Bardzo sie cieszę ze Pani tylko dojechała do nas 3 razy. Bo 4 dnia słuch po Pani zaginoł. Na kilka tygodni.
Poczym zaczeły sie bombardowania sms-owe ze mam miec tyle i tyle bo jak nie to wiem gdzie mam się zgłosić itd. Mam wszystkie te Sms-owe grozby w archiwum telefonu. albo ze ja mam dowieść Pani pieniądze pod Dzwi. Proponowałem spotkania w miejscach publicznych całkiem niedaleko Pani miejsca zamieszkania. Ale to nie pasowało. Trudno.
Z Poważaniem MK bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM