FORUM POŚWIĘCONE PRACODAWCOM - OSZUSTOM

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » INNE MIEJSCOWOSCI W POLSCE » POLSKIE RADIO NL - STEVENSWEERT

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

Polskie Radio NL - Stevensweert

Polskie Radio w Holandii
  
deldomo
07.10.2012 12:40:44
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #1024600
Od: 2012-10-7
Ostrzegam! Omijajcie szerokim łukiem Polskie Radio NL. Jest to rozgłośnia radiowa stworzona dla Polaków mieszkających w Holandii. Założyła je nijaka Katarzyna Rusek. Prawdziwe jednak jej nazwisko to KAtarzyna Dorota Buch. Jest Ona poszukiwana listem gończym w Polsce. Nie wiem za co, ale na liście gończym widnieje artykuł mówiący o tym że podejrzewana jest o przestępstwo finansowe. Ja osobiście zostałem przez nią oszukany w ten sposób, że nie wypłaciła mi wynagrodzenia. w moim przypadku chodzi o 1400 zł, ale innym pracownikom nie wypłaciła i nie którym już powiedziała otwarcie, że nigdy nie wypłaci kilku tysięcy złotych. Łącznie około 10 tysięcy złotych.
Ta kobieta kłamie w zaparte prosto w oczy i nie cofnie się przed niczym, żeby Cię wyru****
Ma też jak widać niejasną przeszłość i bardzo jej zależy żeby ją ukryć bo nikt z kim rozmawiałem nie wie co robiła ona chociażby 2 lata temu. Słyszałem też plotki że miała jakiś zakład fryzjerski, do którego pewnego dnia wjechała policja i go zamknęła. Podobno za narkotyki.
Pewnie dlatego postanowiła ukrywać się pod innym nazwiskiem, choć ( nie wiem jak teraz ) do niedawna nie miała żadnego dokumentu z nazwiskiem Rusek, bo cały czas nazywała się Buch, a mimo to wszędzie przedstawiała się jako Katarzyna Rusek ( ponad rok ).
Ta kobieta kłamie, oszukuję, wykorzystuję, wyzyskuję, nakłania do podejmowania nie korzystnych decyzji z absolutnie pełną premedytacją. Powinna gnić w więzieniu!!!!!
  
Electra23.03.2019 02:30:21
poziom 5

oczka
  
czytelnik
21.10.2012 17:07:14
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #1034713
Od: 2012-10-20
Witam Serdecznie Wszystkich tych , ktorzy spac nie moga przez Polskie-radio .Nie bede znizala sie do poziomu komentowania , komentarzy , bo to nie moj poziom .Ja rozumiem frustracje , osob ktorym niewiele w zyciu sie udalo , ogolnie nic nie wyszlo i skutek jest jeden: znalezdz sobie ofiare .Nie mozna w dzisiejszym cywilizowanym swiecie rujnowac kogos i czyjs biznes tylko dlatego ze ludziom watroba przekreca sie na droga strone z zazdrosci.W takich sytuacjach niestety nie widzialam innego rozwiazania jak skierowac sprawe do Adwokata co sie za tym idzie do Sadu (oczywiscie nie omieszkam na bierzaco informowac o tym naszych ''fanow''.Nie zamierzam zamknac Polskie-radia , wrecz przeciwnie , mam ogromna ilosc zwolennikow i wsrod duzej ilosci sluchaczy nikna takie nieszczesliwe osoby , ktore z braku pomyslu na swoje zycie zaczynaja rujnowac czyjes .Jestem jedna ze szczesliwszych osob prywatnie i zawodowo , kazdemu zycze by zajal sie soba i nie probowal wyludzac pieniadzy od tych ktorzy je maja wypisujac oszczerstwa nie podparte zadnymi dowodami .Sprawa Mojego Listu Gonczego W polsce -No coz w dzisiejszych czasach to chyba prestiz , ten nie popelnia bledow kto nic nie robi , swietych nie ma .A list Gonczy w Mojej sprawie byl procedura z ktorej jestem dumna i nie mam powodu do wstydu lecz do dumy .Procedura zdjecia go z portalu trwa tyle ile musi trwac .Wszystkich zainteresowanych i tak zywo sledzacych moje zycie zapraaszam do sledzenia tej sytuacji .Chcialam podziekowac za zainteresowanie .To mile bo w mysl przyslowia nie wazne jak i co wazne ze o Tobie mowia !!! lol bardzo szczęśliwy
  
deldomo
21.10.2012 23:34:12
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #1035003
Od: 2012-10-7


Ilość edycji wpisu: 1
Otóż… Ani żadnej sprawy, a jak nie omieszkam się domyślać także poinformowania o tym adwokata nie ma, nie było i nie będzie. Jeżeli chodzi o mnie to nic nie zgodnego z prawem nie zrobiłem. Poinformowałem was na tej stronie internetowej o faktach. Bez przekłamania, bez przerysowania. Katarzyna Rusek/Buch jest poszukiwana listem gończym za sprawę nie związaną z oszustwem mnie i innych osób, które znam. Mało tego teraz straszy mnie i innych policją i sądem. Za co pytam?! Za przestrzeganie innych przed skrajnie… podkreślam S K R A J N I E !! wyrachowaną oszustką?! Nawet teraz wymyśla takie bzdury jak wyżej czytacie… Katarzyno! Pytanie do Ciebie… Czy Ty na naprawdę masz ludzi za głąbów????
Piszesz, że każdy popełnia błędy, nikt nie jest święty itd. Dlatego jesteś poszukiwana. Ale teraz się zmieniłaś tak? I już błędów nie popełniasz? To dlaczego znowu, a właściwie nadal oszukujesz ludzi???
Już nawet nie mam siły opisywać wszystkiego na nowo potwierdzając to dobitnymi dowodami. Choć może kiedyś znajdę więcej czasu i faktycznie usiądę i opisze wszystko krok po kroku załączając ksera. Ciekawe co wtedy napisz Katarzyno?! Jak się wtedy wytłumaczysz? Cóż za niesamowitą Historie znów wymyślisz?
Śmieszne… osoba która jest po uszy w łajnie straszy Policją i sądem podczas gdy sama jest poszukiwana…
I te wytłumaczenia…. Cyt. „A list Gonczy w Mojej sprawie byl procedura z ktorej jestem dumna i nie mam powodu do wstydu lecz do dumy .Procedura zdjecia go z portalu trwa tyle ile musi trwac”
To trzeba mieć tupet żeby uważać ludzi aż za tak głupich.
Dla wszelkich niedowiarków: KOMENDA GŁÓWNA POLICJI
ul. Puławska 148/150,
02-514 WARSZAWA

telefon: +48 22 6210251

Zadzwońcie i dowiedzcie się czy istnieje możliwość, że osoba którą nie powinna być poszukiwana listem jest poszukiwana, czy ktoś jest poszukiwana listem gończym z jakieś błahej przyczyny, jak często zdarza się że osoba poszukiwana przez dłuższy czas jest nie winna? Takich informacji wam udzielą jeśli zapytacie. Bardziej szczegółowych – dotyczących bezpośrednio osoby oczywiście nie, ale zadzwonić możecie.
Chyba, że komenda główna Policji wydaję się wam mało rzetelną instytucją to wtedy możecie dalej słuchać desperackich i żenujących tłumaczeń Katarzyny Rusek/Buch
  
doradca
31.10.2012 21:55:12
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #1041353
Od: 2012-10-31
W dniu 6 czerwca 2011 r. weszła w życie poprawka do ustawy - Kodeks karny, opublikowana w Dz. U. z 2011 r. Nr 72, poz. 381, uznająca cyberprzemoc jak i stalking w Polsce za czyn zabroniony. Obecnie czyn ten podlega karze na podstawie art. 190a K.k.[5][6]:
paragraf 1: Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
paragraf 2: Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.
paragraf 3: Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
paragraf 4: Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.
Wprowadzenie art. 190a do Kodeksu karnego zakończyło w Polsce okres bezkarności osób posługujących się internetem w celach nękania innych osób. Niezależnie od tego uregulowania prawnego nadal pozostają karalne również m.in. pomówienie, zniewaga, groźba karalna, niszczenie danych informatycznych i utrudnianie dostępu do danych informatycznych, które mogą być przejawami cyberprzemocy. Niezależnie od ochrony prawnokarnej pokrzywdzonego, osoba taka może pozwać dodatkowo prześladowcę jako poszkodowany w procesie cywilnym o np. naruszenie dóbr osobistych.
  
doradca
31.10.2012 21:56:16
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #1041355
Od: 2012-10-31
Cyberprzemoc (agresja elektroniczna) – stosowanie przemocy poprzez: prześladowanie, zastraszanie, nękanie, wyśmiewanie innych osób z wykorzystaniem Internetu i narzędzi typu elektronicznego takich jak: SMS, e-mail, witryny internetowe, fora dyskusyjne w internecie i inne. Osobę dopuszczającą się takich czynów określa się stalkerem.
Cyberprzemoc pojawiła się na przełomie XX i XXI wieku. Napastnicy prześladują swoje ofiary złośliwymi i obraźliwymi SMS-ami lub e-mailami. Bardziej drastyczną formą ataku jest sporządzanie witryn internetowych, wpisów na forach dyskusyjnych czy dręczenia przez komunikatory sieciowe takie, jak Gadu-Gadu lub Tlen.pl.
Zamiarem internetowych chuliganów jest zdyskredytowanie konkretnej osoby lub grupy ludzi czy nawet całych społeczności. Takie działania wynikają z poczucia anonimowości lub bezkarności sprawców i ułatwiane są np. zamieszczeniem witryny internetowej na serwerze w kraju, w którym pisemne groźby nie są przestępstwem.
Taka forma znęcania się nad swoimi ofiarami, zdaniem psychologów wynika z tego, że łatwiej poniżać, dyskredytować i szykanować, gdy istnieje szansa ukrycia się za internetowym pseudonimem i nie ma potrzeby konfrontacji z ofiarą oko w oko. Prześladowanie przez internet jest szczególnie groźne dlatego, że kompromitujące czy poniżające materiały są dostępne w krótkim czasie dla wielu osób i pozostają w sieci na zawsze, jako kopie na wielu komputerach, nawet po ustaleniu i ukaraniu sprawcy.
Jednym z przejawów cyberbullying jest także tworzenie anty stron internetowych, np. anty strony KFC, czy osoby fizycznej a także podszywanie się pod kogoś tworząc blog lub stronę.
Typologia agresji elektronicznej[1] ze względu na typ ofiary zaproponowana przez J. Pyżalskiego rozróżnia:
Agresję elektroniczną wobec pokrzywdzonych, w której charakterystyczną cechą jest nierówność „sił” sprawcy i ofiary, to znaczy ofiarą jest osoba słabsza.
Agresję elektroniczną wobec celebrytów, gdzie za celebrytę uznaje się osobę często występującą w środkach masowego przekazu i wzbudzającej zainteresowanie opinii publicznej, bez względu na pełniony przez nią zawód.
Elektroniczną agresję uprzedzeniową (bias bullying), gdzie ofiarami agresji elektronicznej stają się grupy ludzi skupione według wspólnych wartości, na przykład określonej narodowości, fani zespołu, grupa wyznaniowa, zwolennicy określonej opcji lub partii politycznej i in.
Agresję elektroniczną wobec nieznajomych (przypadkową), której ofiara jest osoba nieznana sprawcy, będąca przypadkową ofiarą podczas surfowania w sieci.
Mobbing elektroniczny, w którym sprawca i ofiara są najczęściej członkami tej samej grupy, zarówno online, jak i offline.
  
deldomo
31.10.2012 22:25:59
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #1041366
Od: 2012-10-7
Bardzo rzetelnie podane informację przez "doradce".
Nie wiem co prawda w jakim celu dokładnie on to tutaj napisał, ale dzięki temu widzicie, że nawet jeśli Państwo Rusek grozili Wam, bądź grożą sms-ami bądź mailowo, a także słownie oczywiście możecie a nawet powinniście zgłosić to na policję!
Ja sam posiadam takie wiadomości o treści, która bez wątpliwości zaburza moje poczucie bezpieczeństwa, zatem nie omieszkam tego nie przedstawić policji, a po wszystkim zorganizować konferencji prasowej nawet jeśli naprawdę nadal będą mi grozić.
Sam Pan Krzysztof natomiast powinien odpowiedzieć również za nakłanianie do publicznego linczu ludzi, którzy piszą w sieci o oszustwach jego i jego żony!
  
doradca
31.10.2012 22:33:54
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #1041374
Od: 2012-10-31

Art. 212 § 1 stanowi „kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności”.

Przepis art. 212 § 1 do przedmiotu czynności wykonawczej przestępstwa zniesławienia (czyli podmiotów, które można znieważyć) zalicza pięć kategorii podmiotów:

osoby fizyczne,
grupy osób,
instytucje,
osoby prawne oraz
jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej.
  
doradca
31.10.2012 22:34:40
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #1041375
Od: 2012-10-31
Niestety w orzecznictwie jest również prezentowany pogląd że „niewymienienie z nazwiska osoby zniesławionej nie ma znaczenia dla przypisania sprawcy odpowiedzialności karnej za pomówienie w sytuacji (...) jeśli nie ma wątpliwości, jakiej osoby zniesławienie dotyczy (...), jeśli z zestawienia innych okoliczności łatwo można było wywnioskować, kogo mianowicie rozgłaszający miał na myśli; wystarcza do tego podanie takich cech wyróżniających, które pozwalają obiektywnie wnioskować, iż zniesławiające działanie dotyczyło danej osoby” (orzeczenie Sądu Najwyższego z dnia 23 grudnia 1924 r., sygn. akt II K 2249/1924, Zb.O. 1924, poz. 231).
  
doradca
31.10.2012 22:39:50
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #1041380
Od: 2012-10-31
BĘDZIE KARA ZA INTERNETOWE OSZCZERSTWA ?
31.10.12

Wniosek o wszczęcie postępowania z urzędu w sprawie internetowych oszczerstw złożyły wczoraj (17.10) do chojnickiej prokuratury trzy członkinie "komisji nauczycieli". Chcą one włączenia sprawy do śledztwa prowadzonego w związku z kradzieżą pieniędzy z kasy byłego Zespołu Szkół nr 8.

Pisaliśmy o sprawie we wrześniu [czytaj]. Na internetowym forum Newsweeka pojawiły się paszkwile skierowane w stronę nauczycielek, które chciały pomóc rozwikłać sprawę kradzieży pieniędzy ze szkolnej kasy. Publikowane w Internecie paszkwile obrażały członków komisji i ich rodzin. Prokuraturze udało się ustalić adresy IP komputerów, z których pisano oszczercze teksty.

- W związku z ujawnieniem nam przez Prokuraturę nazwisk użytkowników komputerów, z których zostały wyemitowane treści szkalujące dobre imię członkiń komisji reprezentującej nauczycieli i wszystkich pozostałych pracowników Gimnazjum nr 1 w Chojnicach (byłego Zespołu Szkół nrcool na forum internetowym Newsweeka, prosimy o objęcie tego przypadku ściganiem z urzędu i włączenie go do śledztwa prowadzonego w sprawie wyprowadzenia pieniędzy z ZS 8 - czytamy we wniosku do prokuratury. Jako jeden z powodów podano, że komisja nie działała z prywatnych pobudek, a w imię dobra społecznego. - Ponadto wywieszenie szkalujących wydruków w pokoju nauczycielskim świadczy o tym, że działania komisji - jej próby dociekania prawdy związanej z malwersacjami finansowymi i inwentaryzacyjnymi, okazały się niewygodne dla osób, które poczuły się ujawnieniem tejże prawdy zagrożone. Logika i następstwo zdarzeń wskazuje na fakt, że prawdopodobnie są to osoby wywodzące się z kręgu pracowników naszej szkoły, w szczególny sposób powiązane z posiadaczami numerów IP - czytamy dalej w dokumencie.

Pismo otrzymała Prokuratura Rejonowa w Chojnicach, burmistrz Chojnic oraz lokalne media.
  
doradca
31.10.2012 22:45:08
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #1041381
Od: 2012-10-31
BĘDZIE KARA ZA INTERNETOWE OSZCZERSTWA ?
31.10.12

Wniosek o wszczęcie postępowania z urzędu w sprawie internetowych oszczerstw złożyły wczoraj (17.10) do ..............prokuratury Pani....................... Chce ona włączenia sprawy do śledztwa prowadzonego w związku ze znieslawieniem pod adresem jej oraz firmy pod nazwa................................

Prokuraturze udało się ustalić adresy IP komputerów, z których pisano oszczercze teksty.

- W związku z ujawnieniem nam przez Prokuraturę nazwisk użytkowników komputerów, z których zostały wyemitowane treści szkalujące dobre imię Pani .....................oraz zostala narazona na szkode firma Pani ......................o nazwie ..........................., prosimy o objęcie tego przypadku ściganiem z urzędu i włączenie go do śledztwa prowadzonego w tej sprawie- czytamy we wniosku do prokuratury.
Pismo otrzymała Prokuratura Rejonowa w ............., burmistrz ........... oraz lokalne media.
  
doradca
31.10.2012 22:51:04
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #1041382
Od: 2012-10-31
Zniesławienie, pomówienie, obmówienie, oszczerstwo – występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.
Zagrożony karą grzywny albo karą ograniczenia wolności na podstawie art. 212 § 1 Kodeksu karnego. Sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do roku jeżeli pomawia inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania (art. 212 § 2 k.k.).
W razie skazania za zniesławienie sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego (art. 212 § 3 k.k.).
Istnieją dwa kontratypy dla tego czynu zabronionego. Nie ma przestępstwa, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy (art. 213 § 1 k.k.) oraz nie popełnia przestępstwa zniesławienia, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut, który służy obronie społecznie uzasadnionego interesu lub dotyczy postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną. Jeżeli zarzut dotyczy życia prywatnego lub rodzinnego, dowód prawdy może być przeprowadzony tylko wtedy, gdy zarzut ma zapobiec niebezpieczeństwu dla życia lub zdrowia człowieka albo demoralizacji małoletniego (art. 213 § 2 k.k.). Zaistnienie kontratypów określonych w art. 213 Kodeksu karnego nie wyłącza odpowiedzialności karnej sprawcy za zniewagę ze względu na formę podniesienia lub rozgłoszenia zarzutu (art. 214 k.k.).
Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego (art. 212 § 4 k.k.). Europejski Trybunał Praw Człowieka wielokrotnie wskazywał na cenzurotwórczą rolę art. 212 w polskim kodeksie karnym, o którego usunięcie od lat apelują organizacje pozarządowe[1].
Nowelizacje[edytuj]

W wyroku Trybunału Konstytucyjnego z dnia 12 maja 2008 r.[2] stwierdzono, że art. 213 § 2 k.k. w zakresie odnoszącym się do przestępstwa z art. 212 § 2 k.k. w części obejmującej zwrot „służący obronie społecznie uzasadnionego interesu”, gdy zarzut dotyczy postępowania osób pełniących funkcje publiczne, jest niezgodny z art. 14 oraz art. 54 ust. 1 w związku z art. 31 ust. 3 Konstytucji. Błąd ten naprawiono nowelizacją[3], dodając, iż nie tylko nie popełnia przestępstwa ten, którego zarzut służy obronie społecznie uzasadnionego interesu, ale i ten, którego zarzut dotyczy postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną.


zanim podejmiesz decyzje o szkalowaniu osob trzecich publicznie musisz liczyc sie z jej nastepstwami.Zawsze osoba poszkodowana ,posiadajaca dowody mowiace przeciwko tobie jest na pozycji wygranej i ma prawo biorac pod uwage w/w paragrafy sprawic ze prawnie poniesiesz konsekwencje tego czynu.Sledzac od poczatku przebieg tych wydarzen konkluduje ze twoja obecna sytuacja nie wyglada najlepiej,tylko-podkreslam TYLKO w momencie kiedy osoba szkalowana zlozyla sprawe go prokuratury. Jesli moge dac ci rade na koniec ,poszukaj sobie dobrego adwokata bo moze byc on ci potrzebny.Powodzenia
  
Electra23.03.2019 02:30:21
poziom 5

oczka
  
deldomo
31.10.2012 23:33:40
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #1041389
Od: 2012-10-7
Widzę, że Pan "doradca" wyrzucił po za swoją świadomość najważniejszą rzecz.
Owe "szkalowania" i "pomówienia" nie są czymś takim tylko są faktami! Na wszystko są dowody i przynajmniej kilku jak nie kilkunastu świadków. Chyba że zaraz mi napiszesz, że wszyscy dziennikarze powinni siedzieć we więzieniu, bo piszą o faktach, liczbach i wypowiedziach poszkodowanych osób. Ja w sieci nie napisałem nic, co było by nie zgodne z prawem!
Nadziwić nie mogę się jaki to trzeba mieć tupet, żeby wiedząc że jest się winnym w 100 % grozić innym osobom i to jeszcze samym poszkodowanym, prawem, sądem, policją czy czymkolwiek w tym stylu.

Także jeśli mogę dać Ci rade na koniec, powiedz właścicielom radia żeby poszukali dobrego adwokata, bo ten którego mają aktualnie nie radzi sobie najlepiej ( z drugiej strony - dowody są zbyt mocne )
Ja natomiast na swojego nie wydam ani złotówki, bo dostane go z urzędu i choćby był totalna nogą w swojej dziedzinie i miał ledwie parę miesięcy doświadczenia to wybronią mnie z rzekomych zarzutów jeśli można to tak w ogóle nazwać same dowody i świadkowie.

Pozostaję mi się tylko uśmiechnąć i życzyć dobrej nocy czytelnikom powyższych postów, a także tym którzy już niebawem będą bić się w pierś, jak można było być takim naiwnym.
Ale spoko. Też to przerobiłem, też stałem za nimi murem tak jak Ty "doradca".
Nic nie mów... przemyśl to sobie i poskładaj fakty do kupy. Jak taki jesteś specjalista od internetu to wiele czasu Ci to nie zajmie.

  
czytelnik
01.11.2012 00:14:24
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #1041398
Od: 2012-10-20
Czytam , to wszystko i widze ze jednak jestescie w bledzie .Jakies 8 lat temu pracowalem z Katarzyna , teraz mamy slaby kontakt , wzasadzie Swiateczny i uwazam ze to osoba , ktora za nic nikogo nie karci .Jest bardzo konsekwentna w niszczeniu ludzi ktorzy nadepna jej na odcisk , a widze ze pozadniej jej nadepnieto .
Jeden z Was ma takie bledne informacje ...Apropo Salonu Fryzjerskiego i tu juz widac jak malo zna Kaske , bo to najwiekszy wrog narkotykow .Dodatkowo napewno droga prawna bedzie szla do konca , ale na tym sie nie skonczy to nie ona .W Warszawie stalo za nia pol miasta ....I tu wlasnie widze jak ktos Ja ocenia niedlugo ja znajac , stad wtracilem sie do dyskusji .Jedno moge powiedziec , ze zawsze jest w dobrym momencie o dobrej poze i nigdy znajac ja juz troche nie slyszalem zeby sie czegos bala lolwiec troche mnie smiesza te Wasze pisanki .
Ona cichutko siedzi , a puzniej jest wielkie bum i szok dla tych co staneli na jej drodze !! I to wlasnie jest zajefajne w niej .bardzo szczęśliwy
  
doradca
01.11.2012 00:17:02
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #1041399
Od: 2012-10-31
Ma też jak widać niejasną przeszłość i bardzo jej zależy żeby ją ukryć bo nikt z kim rozmawiałem nie wie co robiła ona chociażby 2 lata temu. Słyszałem też plotki że miała jakiś zakład fryzjerski, do którego pewnego dnia wjechała policja i go zamknęła. Podobno za narkotyki. .......to twoj cytat.
Mam nadzieje ze ty rowniez niezle sobie radzisz z internetem i wyszukanie tobie artykulu ktory przewiduje odpowiednia kare za publikowanie nieprawdziwych informacji w srodkach masowego przekazu dotyczacych osob lub firm,na skutek czego na dodatek dana komorka spoleczna poniosla koszta nie zawsze finansowe...
Na koniec tylko przypomne ci ze istnieja odpowiednie komorki zajmujace sie roztrzyganiem takich wlasnie spraw.Jesli uwazales ze zostales oszukany lub ktos sprawil iz poniosles takie lub inne koszta ,trzeba bylo udac sie do odpowiednich instancji a nie roztrzygac tego na wlasna reke.Chyba zdajesz sobie sprawe ile bledow na poczatku popelniles...bledow ktorych nie jestes teraz w stanie wymazac i cofnac ,bo mam wrarzenie czytajac twoj ostatni komentarz ze teraz dopiero zdajesz sobie z tego sprawe.Szkoda ze nie zaczales tego analizowac zanim podjeles walke ktora ma nawet swoja nazwe.Na koniec przytocze ci jej definicje.
.
.
.
.
Samosąd, lincz (ang. lynch, od nazwiska sędziego Charlesa Lyncha z Wirginii w USA) – wymierzenie lub wykonanie kary przez osobę nieuprawnioną, np. wykonanie kary śmierci przez tłum krótko po wzbudzającym silne emocje zdarzeniu,badz wlasnorecznie w jakikolwiek sposob wymierzanie drugiej osobie kary za jej popelnione czyny...

Mam nadzieje ze mimo tego moge pozwolic sobie zyczyc ci spokojnej nocy i pewnego jutra,choc zdajemy sobie chyba oboje sprawe z tego ze to lekka ironia z mojej strony.
  
deldomo
01.11.2012 09:23:23
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #1041456
Od: 2012-10-7
Odpowiedź no "doradcy"

Strasznie chcesz wyjść na mądrego, ale nadal Ci nie wychodzi.

Mój cytat jak słusznie zauważyłeś rozpoczyna " słyszałem plotki "

To tak samo jak dziennikarze cnn podają do in formacji publicznej na całym świecie, że właśnie pan x powiedział im, że ........

Nie ma tu nic nie godnego z prawem. Osoby, które mi to powiedziały, mogą to potwierdzić i bardziej szczegółowo wytłumaczyć z kąt te przypuszczenia.

apropo linczu

Dj Kriss podsyca świadomie internatutów i słuchaczy radia aby znaleźli i pobili ludzi piszących prawdę o nim i jego żonie w internecie. Wszystkie tego typu wypowiedzi na czacie mam na dysku jako rzut ekranu.

  
deldomo
01.11.2012 09:29:21
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #1041460
Od: 2012-10-7
Co do "czytelnika"

Haha Jaki ten Kriss jest głupi!! Sami teraz macie okazje się przekonać jakimi zatwardziałymi kłamcami są Ci ludzie. Zobaczcie kto napisał drugi wpis na tym forum jako "czytelnik" - konto utworzone 2012-10-20.
Wtedy była to Kasia Rusek jak widzicie, która pisała o sobie.

A wczoraj nagle z tego samego konta bo też "czytelnik" - konto utworzone 20-10-2012. Pisał ktoś kto ma z nią jak to nazwał "świąteczny kontakt".

Mam pytanie Kriss. Czy Ty masz na prawdę siebie za pempek świata i wszyscy Polacy w Holandii są dla Ciebie Głąbami? Czy może jesteś po prostu tak leniwy, że nawet nie chce Ci się utworzyć innego konta żeby Twoje kłamstwa były choć trochę wiarygodne? A może po prostu jesteś głupi że nawet o tym nie pomyślałeś?
  
deldomo
01.11.2012 09:33:58
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #1041463
Od: 2012-10-7
I jeszcze tak w woli przypomnienia czytelnikom tego forum.
Wszystko. Podkreślam wszystko!! Wyjdzie na jaw. Za wszystko Państwo Rusek odpowiedzą przed Sądem! Obydwoje!
Ani ja, ani nikt z poszkodowanych się już teraz nie wycofa! Jak napisał powyżej doradca faktycznie komórki, które się tym zajmują po pierwsze mają swoję procedury. Po drugie najpierw np. policja musi zakończyć śledztwo, żeby do pracy mogła się wziąć inspekcja pracy. Dopiero po jej ustaleniach może z kolei się zabrac belasting. Itd, itp . ale bądźcie cierpliwi. Wszystko wyjdzie na jaw i nikt z nas, a już na pewno nie ja nie zrobiliśmy nic nie zgodnego z prawem, a każda próba zastraszenia jest dla nas tylko dodatkową motywacją.

Sprawiedliwości stanie się za dość!!
  
ktos
09.11.2012 14:18:36
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #1047066
Od: 2012-11-9
Witam deldomo czy moglibysmy porozmawiac na prv ? wyjaśnie o co chodzi
  
deldomo
09.11.2012 21:14:23
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #1047334
Od: 2012-10-7
deldomo@gmail.com
  
zyleta
22.01.2013 23:55:08
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #1152892
Od: 2013-1-22
Szukam namiarow na tego goscia co sie wabi dominik switalski.dzieki za przeslanie mi najlepiej jego adresu na gg 46057647.poprstu mam do niego sprawe i dlatego potrzebuje jego namiary...
  
Electra23.03.2019 02:30:21
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » INNE MIEJSCOWOSCI W POLSCE » POLSKIE RADIO NL - STEVENSWEERT

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta

WSZELKIE ZAPYTANIA DOTYCZĄCE REKLAMY NA FORUM PROSZĘ KIOEROWAĆ NA ADRES : OSZUSCI24@WP.PL